درباره ما

فروشگاه لوازم مسافرتی و کوهنوردی بروبگرد از آبان ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت جدی خودش رو آغاز کرد و سعی بر این دارد که با عرضه بهترین لوازم کوهنوردی، لوازم مسافرتی و لوازم کمپینگ از برندهای معتبر خارجی و ایرانی و همچنین حمایت از تولید ملی، محصولات با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه دهد. فروشگاه لوازم کوهنوردی بروبگرد تمامی محصولات کوهنوردی و مسافرتی را با دقیق ترین جزئیات در دسته بندی های مربوطه با تنوع بالا قرار داده است و همچنین محصولات این فروشگاه قابل ارسال به سراسر کشور می باشند.

فروشگاه بروبگرد به دو صورت عمده (تور لیدر ها و فروشگاه های لوازم کوهنوردی و مسافرتی) همکاری می کند و همچنین تک و خرده فروشی با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت محصولات خود را بفروش می رساند، محصولات قابل خریداری در این فروشگاه عبارت اند از: چادر مسافرتی، چادر کوهنوردی، کوله پشتی کوهنوردی، کیسه خواب، میز و صندلی تاشو، پوشاک کوهنوردی، عصا کوهنوردی، کفش کوهنوردی، جوراب کوهنوردی، فلاسک کوهنوردی، ماگ کوهنوردی و.... می باشند.

یکی از اهداف فروشگاه بروبگرد تمرکز بر تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی می باشد، گفتنی است که کالاهای ایرانی در چندین سال گذشته توانسته به کیفیت بالایی برسد و رقابت خود را با انواع محصولات خارجی در رقابت حرفه ای داشته باشد.

بروبگرد قصد دارد تا با ارائه مطالب مفید و آموزشی در زمینه کوهنوردی، کمپینگ و مسافرتی بتواند، تجربیات شما را افزایش تا بتوانید به صورت حداکثری از سفر خود لذت ببرید و همچنین ارائه مطالب تکمیلی و نقد و بررسی محصولات قرار گرفته شده در فروشگاه، خرید شما را راحتتر کند.

شایان ذکر است که مطالب ارائه شده به صورت تجربه ی شخصی افراد سایت از سفر، کوهنوردی و کمپینگ خود می باشد و همچنین نقد بررسی محصولات به صورت تخصصی توسط تیم سایت انجام می شود.

در پایان، ارائه مشاوره به صورت تلفنی و آنلاین توسط تیم سایت به شما عزیزان صورت می گیرد.

بازخوردها